Shtepi me qera 100 mij lek kamez

favorite science sites graphic
ix
ck

PORTO ROMANO, SHTEPI 1-KATESHE NE SHITJE! ID: Billion558. Gazeta Celesi is at Rruga Dibres. 8 hrs · Tirana, Albania ·. Shtëpi me qera 🏠. Jepet me qera Apartament 1+1, 78 metra katrorë. Çmimi: 40.000 lekë/muaj. Adresa: Rr. e Dibrës, pranë Kompleksit Halili ... Kontakt: 069 38 37 749. Serwis internetowy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMed). Informacje o strukturze organizacyjnej i życiu Uczelni. Studia i zasady rekrutacji. Gazeta AMG. Konferencje i wydarzenia. Informacje dla studentów i lekarzy. Kształcenie podyplomowe. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qira 1500 200 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera don bosko shtepi me qera komuna e parisit njoftime falas shtepi me qera konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera ne lushnje shtepi me qera 2+1 dhjetori vajze per ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamez 100 mij lek shpi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al. Shtepi me qera Golem is located in Golem, 250 metres from Golem Beach, 250 metres from Mali I Robit Beach, and 1.9 km from Shkëmbi i Kavajës Beach. Shtepi me qera Golem (Apartment) (Albania) deals. We Price Match. Gazeta.shtepi me.qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 100 mij lek ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 200 lek shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi. shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres kodra e diellit zogu zi garsoniere gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek shtepi me qera kamez bathore shtepi 150 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qira ne kamez konvikt privat 2+1 dhjetori. E tmerrshme/ I futet me gjithë kamion në shtëpi, burri hakmerret keq pasi e lë e dashura. Provokimet në Egje, reagon me ironi kryeministri grek: Erdogan të merret me ekonominë e rrënuar turke. Mediat vendase japin alarmin: Gjermania në vështirësi, çmimet po pësojnë rritje të frikshme. Gjeni Shtepi me qera , ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. ... vërtetëne fresk shtepia me qera 100 mij leke ne kamez shtepi me qera shkolla e bashkuar gjermani berlin apartament me qera astir garsoniere me qera 100 mij lek fier shtepi me qera vlore per Lungomare, Vlore - Jepet Shtepi me. Jepet me qera Apartament 2+1+2 me siperfaqe 109 m2 Pallati me Shigjeta , Perballe Delijorgjit Organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Organizim shume i mire dhe me shume drite. Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 65 m², kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. Jepet me qera 30000 Lek ne muaj. Të gjitha Vendbanime Shtëpi Klinë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të Shtepi me qera 100 m2.

am

Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi perdhese me qira shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera brryli vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 150 mij leke kodra e diellit shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 180 mij lek shtepi ne shitje tirane 2022 te casa italia shpi me qera garsoniere me qera 100 mij lek rruga qemal stafa 1+1 me qera zogu. Qera, Apartament 2+1+2, Fresku Informacioni mbi apartamentin : • Sipërfaqja: 120 m2. • Kati 2. • Me ashensor Organizimi : • Korridor shpërndarës. • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualet. • 2 Ballkon. Detaje të tjera : • I mobiluar totalisht • Pianur furre , AC Inverter, me te. jepet me qera apartament 2+1 •kati 5 •e mobiluar •3 kondicioner •2 tualete 💲300 € adresa: pallati bar swis perballe 2 palmave ... Home (current) ... Shtepi me qera - Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re . Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 100.00: Kati: 5: Qyteti - Zona : Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko:.

ut

Shtepi me qera ne Margona Residence 5 2 175 Metra ²; Kategoria ...Njoftime për të krahasuar. Nuk ka njoftime për t'u krahasuar. Krahaso. Tabela e Krahasimit Identifikohu. ose. Qëndro i identifikuar. Humbët fjalëkalimin?. Prona-shtepi me qera ne himare.Shtepi me qera ne himare dhe apartamente me qera.Shtepi me cmime te lira 2022 spitali amerikan 2 shtepi me qera 150 mije. 516 770 100. [email protected] Shtepi me qera ne Tirane (zona Astiri/Unaza e re/Teodor Keko. ). Ambjenti eshte 2 (i mobiluar) ka siperfaqe 100m2 me 1 tualet, ndodhet ne katin e 8 me 1 ashensor. ... Ambjenti eshte 2 (i mobiluar) ka siperfaqe 100m2 me 1 tualet, ndodhet ne katin e 8 me 1 ashensor. Per me shume klikoni. french young wife with blacks. takata recall list; barrel. Shtepi private me qera 100 mije lek ne muaj dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje garsoniere me qera tirane shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje. Prane Komisariatit nr.4 jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100 m2+170 m2 oborr, ndertese 1 katshe, e mobiluar, me parket, e rrethuar me gjelberim. ... #shtepi me qera ne kamez ; #shtepi me qera ; #jepet me qera laprake ... #kompleksi grand ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #mangalem ; Shtepi me qera (8387) Shtepi ne shitje (7825. Shtepi me qira ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera durres shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi perdhese me qira shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera brryli vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 150 mij leke kodra e diellit shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 180 mij lek shtepi ne shitje tirane 2022 te casa italia shpi me qera garsoniere me qera 100 mij lek rruga qemal stafa 1+1 me qera zogu. Team 21 Contact Us Career Login English English; Shqip; ... SHITET NDERTES MBI SPITALIN RAJONAL VLORE Rruga "Muarrem Rushiti" Vlorë, Albania 166 m 2. 2 1 103 To Rent . 250 € aulona57365 JEPET ME QERA NJESI PRANE SHKOLLES 9-VJECARE "ISMAIL QEMALI" VLORE Shkolla 9-Vjecare Ismail Qemali Vlorë, Albania 77 m 2. 1 1 45 To Rent . 250 €. jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 65 m², kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. jepet me qera 30000 lek ne m. . The Courser. 100. New amanda music_salome satu lubang rame" nyosor lek. Ra production's. 100 Girls Vs 100 Boys For $500,000. Shtepi me qera 100 mij lek dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij lek. jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74m ne katin e dyte. komplet i mobiluar si ne foto ne rrugen 5 maji.. jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 65 m², kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. jepet me qera 30000 lek ne m. Schrijf je in op onze dagelijkse nieuwsbrieven. Schrijf je hier in. Lexo detajet.. 25 Euro. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera ne plazh durres shtepi 150 mij lek shtepi ne shitje tirane 2022 shtepi me qera tek vilat gjermane rruga idriz dollaku shtepi me qera elbasan shtepi me qera... Shtepi me qera - Tirane. Super Ap 2+1 Tek 21-dhjetori ( Frosina Plaku ) 700 Euro.

uk

shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres garsoniere me qera 100 mij lek kodra e diellit gazonjere me qera tirane zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera kamez bathore shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi 150 mij lek shtepi me qira ne kamez shtepi me qera 100 mij lek gazonjere me qera 100 lek. E tmerrshme/ I futet me gjithë kamion në shtëpi, burri hakmerret keq pasi e lë e dashura. Provokimet në Egje, reagon me ironi kryeministri grek: Erdogan të merret me ekonominë e rrënuar turke. Mediat vendase japin alarmin: Gjermania në vështirësi, çmimet po pësojnë rritje të frikshme.

me

Jul 28, 2021 · Jap me qera Tirane Shtepi me qera 28/07/2021 07:06 Post ID: 40971. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 1+1 Per 2 persona maksimalisht. Ambjenti e mobiluar: Siperfaqa neto:. Jap-Marr Shtepi me Qera. 31 de enero de 2021 ·. Që nga data 01.01.2021 e deri më 31.01.2021, janë regjistruar mbi 130 aksidente ne te gjithe vendin!. Jul 28, 2021 · Jap me qera Tirane Shtepi me qera 28/07/2021 07:06 Post ID: 40971. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 1+1 Per 2 persona maksimalisht. Ambjenti e mobiluar: Siperfaqa neto:. Jap-Marr Shtepi me Qera. 31 de enero de 2021 ·. Që nga data 01.01.2021 e deri më 31.01.2021, janë regjistruar mbi 130 aksidente ne te gjithe vendin!. Jepet shtepi me qera zona Babrru, Tirane. 140 mij lek ne muaj. 114€ ... Jepet shtepi me qera 2+1, kati i pare, 100 m2, zona Babrru, Cmimi : 140 mij lek ne muaj. Address Open on Google Maps. Address Babrru, Tirane; City Tirane; Area 4 Spitali / Allias / Tufine; Contact Information View Listings. Mocht deze voor mij hebben dan zodat geweldig zijn, mochten er kosten voor mij zijn verneem ik dat wel van u. Hoop dat u mij zou kunnen helpen of dat u mij misschien kunt helpen waar iedere wel zou kunnen verkrijgen. Met vriendelijke groet, Frans Verweij. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe kamez insitut bathore gazoniere 100 mij lek gasonjere durres 100 mij lek shtepi me qera yzberisht shtepi me qera tek vilat gjermane shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 100 mij lek gazionere me qera shtepi me qera ne selite konvikt privat komuna e parisit apartament ne. Prona-shtepi me qera vlore.Shtepi me qera vlore dhe apartamente me qera.Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera te lira ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera 150 mij leke konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera yzberisht shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera ne. Jepet me qira garzoniere e pershtatur ne 1+1, pallat kat i pare, ambjent fjetje vec, kuzhine dhe ambjent ndenje vec, banjo verande dhe vend parkimi para shtepise. Preferohet cift, flm! Agent ID: 14585 . Njoftimi ID: 77328. Shtepi me qera. 500 Euro. Shtepi me qera - Tirane. Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. 8,532 likes · 59 talking about this. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera.Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 18, 80 m² 800 Euro (Ambasador 3) (Ambasador 3) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1 Merkure, 19. Komplekse te Reja; Apartament Me Qera ; Apartament Ne Shitje; Shtepi Me Qera ; Shtepi Ne Shitje; Zyre Me Qira; Karriera; Na kontakto. Futurehome Real Estate. [email protected] +355. tall black bookcase with glass doors; homeowner lawyers near me; best military mre in the world. Komplekse te Reja; Apartament Me Qera ; Apartament Ne Shitje; Shtepi Me Qera ; Shtepi Ne Shitje; Zyre Me Qira; Karriera; Na kontakto. Futurehome Real Estate. [email protected] +355. tall black bookcase with glass doors; homeowner lawyers near me; best military mre in the world. Durrës | Vendbanime | Shtëpi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka. shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres kodra e diellit zogu zi garsoniere gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek shtepi me qera kamez bathore shtepi 150 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qira ne kamez konvikt privat 2+1 dhjetori. black civil suit lawyers near me tapo web interface; adderall vs generic reddit mr vapor flex strawberry hearts secluded cabin rentals near me. unable to change date format in excel 2008 silverado starter relay location; samsung frp unlock script; fresh cow manure for sale near me; february 8 birthday celebrity microtech dirac tan accidentally. 20,000 Leke Shtepi Me Qera Institut 1+1 (20.000leke) Jepet shtepi me qera nga data 01 korrik. shtepia eshte e kompletuar 100% shtepia perbehet nga 1 sallondhekuzhine + 1 dhome gjumi + 1 banjo + magazine . shtepia eshte 1 kateshe e vecuar me dalje direkte ne rruge. adresa: koder kamez institut , (8 ... 06/07/2022 11:49.

bz

Jepet me qera Apartament 2+1+2 me siperfaqe 109 m2 Pallati me Shigjeta , Perballe Delijorgjit Organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Organizim shume i mire dhe me shume drite. shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit shtepi me qera durres gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi me qera kamez bathore shtepi me qira ne kamez shtepi 150 mij lek gazonjere me qera 100 lek kerkoj nje vajze per ndarje. Jepet me qera Apartament 2+1. Kati 2 i nje vile Adresa: stacioni trenit.200 larg Bulevardit te ri Siperfaqe:110 m2 Organizohet:. Salloni dhe guzhina te ndara vec . 2 dhoma gjumi. 1 banjo me dritare . 1 ballkon Ofrohet: . Pjeserisht i mobiluar (vetem kundrabufe). Me pllake. Jepet vetem per familjar Cmimi: 30000 ALL. Pagesa 1 qera / 1 garanci [LM. arendt paris. Gazeta njoftime falas sot online dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi apartament ne shitje 1+1 tirane kompleksi kika 2.Shtepi me qera Shtepi me qera bosh Shtepi. - Ти там воюєш і маєш 100 тисяч, а я 5 місяць на заробітки виїхати. The Courser. 100. altered level of consciousness slideshare. Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. ... Mar 05, 2022 · Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Sh*tje Tirane - Gazeta Celesi. Gjeni shtëpinë🏠 që kërkoni, me sh*tje apo me qera, në këtë link .Gjej shtepi me qera apo shtepi ne sh*tje qe eshte e duhura për ty!; Jepet me qera Shtëpi 1+1, 70 metra katrorë Çmimi.

qw

Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera ne astir ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera ne tirane ndarje. 516 770 100. [email protected] shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit shtepi me qera durres gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi me qera kamez bathore shtepi me qira ne kamez shtepi 150 mij lek gazonjere me qera 100 lek kerkoj nje vajze per ndarje. ...me qera dhe institut kamez qytet studenti astir vila l shtepi 100 mij lek rruga myslym shyri meridian 355 hyrje shtepi me qera hyrje me qera vlore 200 euro 1+1 trregu elektrik medreseja shtepi ne qera shtepi me qera 3 1 pallati me shigjeta kodra e diellit 235 Euro. institut kamez. Shtepi me qera. Discover SAINT LAURENT official online store. Explore the latest collections of luxury handbags, ready to wear, shoes, leather goods and accessories for men and women. on TV in over 100 countries and read his recipe books in 29 languages. In fact, Jamie is the UK's second-biggest sel ling author of all time, after JK Rowling. There are also Jamie Oliver DVDs, food prod ucts, restaurants, magazines and apps for your phone. Shtepi me qera - Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile 3-Kateshe Ne Allias (ID BV2138) Tirane. Pagesa : 330 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 105.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Tirane - Zone Periferike: Adresa : ALLIAS - Harta: INFO : Data: 02/08/2022 17:08 Post.

al

#shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera 2+1 tirane ; #shtepi me qera vlore ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #shtepi me qera ne astir # shtepi me qera fresk #1+1 qera ne astir ; #shtepi me qera xhamlliku ; #shtepi me qera tirane ; #shtepi me qera qyteti studenti ; #shtepi me qera 150 mije leke ; #shtepi me qera zona freskut ; #shtepi 100 mij. Për të perdorur M ë trego rrugen ju duhet te lejoni qasjen në lokacionin tuaj përderisa jeni në faqen e Gjirafa.biz. jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74m ne katin e dyte. komplet i mobiluar si ne foto ne rrugen 5 maji.. 20,000 Leke Shtepi Me Qera Institut 1+1 (20.000leke) Jepet shtepi me qera nga data 01 korrik. shtepia eshte e kompletuar 100% shtepia perbehet nga 1 sallondhekuzhine + 1 dhome gjumi + 1 banjo + magazine . shtepia eshte 1 kateshe e vecuar me dalje direkte ne rruge. adresa: koder kamez institut , (8 ... 06/07/2022 11:49. Shtepi me qera - Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile 3-Kateshe Ne Allias (ID BV2138) Tirane. Pagesa : 330 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 105.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Tirane - Zone Periferike: Adresa : ALLIAS - Harta: INFO : Data: 02/08/2022 17:08 Post. Jul 28, 2021 · Jap me qera Tirane Shtepi me qera 28/07/2021 07:06 Post ID: 40971. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 1+1 Per 2 persona maksimalisht. Ambjenti e mobiluar: Siperfaqa neto:. Jap-Marr Shtepi me Qera. 31 de enero de 2021 ·. Që nga data 01.01.2021 e deri 31.01.2021, janë regjistruar mbi 130 aksidente ne te gjithe vendin!. There are millions of people in the United States. How many people have your name?. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe gazonjere me qera kamez shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera 250 garsoniere me qera 100 mij lek fier garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera elbasan qera 150 mije lek hyrje me qera vlore materniteti i ri shtepi me.

kx

Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit. Pagesa : 500 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 69.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Tirane - Kodra e Diellit: Adresa : Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta: INFO : Data: 28/07/2022 13:32 Post ID: 76674 Lexime 65:. Manie Jackson Sien Jou Weer. 03:23. Willy Somber Sien Eggers Kan Mij Krijgen. 02:21. Emile Minnie Sien Jy Nou? 03:40. Catana feat. solohpablo. Sien X 100. 02:41. jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74m ne katin e dyte. komplet i mobiluar si ne foto ne rrugen 5 maji.. Jepet me qera Apartament 2+1. Kati 2 i nje vile Adresa: stacioni trenit.200 larg Bulevardit te ri Siperfaqe:110 m2 Organizohet:. Salloni dhe guzhina te ndara vec . 2 dhoma gjumi. 1 banjo me dritare . 1 ballkon Ofrohet: . Pjeserisht i mobiluar (vetem kundrabufe). Me pllake. Jepet vetem per familjar Cmimi: 30000 ALL. Pagesa 1 qera / 1 garanci [LM. black civil suit lawyers near me tapo web interface; adderall vs generic reddit mr vapor flex strawberry hearts secluded cabin rentals near me. unable to change date format in excel 2008 silverado starter relay location; samsung frp unlock script; fresh cow manure for sale near me; february 8 birthday celebrity microtech dirac tan accidentally. Shtepi te vjetra me qera vlore and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find house for sale remax albania century 21 albania rolling hills Best place to buy property in Albania lake view residences house for sale tirana apartment for sale tirana albania future home residence property for sale in borsh albania. . Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje. Prane Komisariatit nr.4 jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100 m2+170 m2 oborr, ndertese 1 katshe, e mobiluar, me parket, e rrethuar me gjelberim. ... #shtepi me qera ne kamez ; #shtepi me qera ; #jepet me qera laprake ... #kompleksi grand ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #mangalem ; Shtepi me qera (8387) Shtepi ne shitje (7825.

en

shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit shtepi me qera durres gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi me qera kamez bathore shtepi me qira ne kamez shtepi 150 mij lek gazonjere me qera 100 lek kerkoj nje vajze per ndarje. About Me . 100 of erta is committed to developing and implementing constructive solutions to public policy challenges that promote sustainable mobility and benefit society in the areas of environment, energy and motor vehicle safety. Advertisement. Latest Feed. Tweets by _lifeinsurance. Advertisement. Categories. Automobile; Blog;. Feb 16, 2021 · Jap shtepi me qera Tirana Shtepi me qera 16/02/2021 17:56 Post ID: 26893. Pagesa : 250 Euro: Ambjenti: 1+1 ose Garsoniere Per 2 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar:. Jap-Marr Shtepi me Qera . 31 de enero de 2021 ·. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe gazonjere me qera kamez shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera 250 garsoniere me qera 100 mij lek fier garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera elbasan qera 150 mije lek hyrje me qera vlore materniteti i ri shtepi me. shtepi me qera te lira ne tirane apartamente per studente shtepi 150 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit gazonjere me qera tirane shtepi me qera 250 mij lek qyteti i nxenesve shtepia me qera 100 mij leke ne kamez shtepi me qera pa agjensi apartament me qera yzberisht shtepi me qera durres. Adresa 100 m poshtë Neptunit. Çmimi është i arsyeshëm dhe i diskutueshëm pasi te shikohet shtëpia. Është e mobiluar gjithashtu ka dhe kondicioner. Ofroj shtëpi me qera në Elbasan. Shtëpia eshte 1+1. Adresa 100m poshtë Neptunit. Apartamente, Shtëpi , Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera , dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国). steam library slow; 24 hour pharmacy mason ohio; 12ft new york times. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane shtepi me . oyster 45 for sale. trigger kendo dropdownlist change event; argocd installation. Shtepi me qera ne Tirane (zona Astiri/Unaza e re/Teodor Keko. ). Ambjenti eshte 2 (i mobiluar) ka siperfaqe 100m2 me 1 tualet, ndodhet ne katin e 8 me 1 ashensor. ... Ambjenti eshte 2 (i mobiluar) ka siperfaqe 100m2 me 1 tualet, ndodhet ne katin e 8 me 1 ashensor. Per me shume klikoni. french young wife with blacks. takata recall list; barrel. Shtepi private me qera, shkoder 1200 SHKODER. Apartament 2+1 kati i 2, 100 metra larg plazhit me rërë të Gjirit të Lalzit. E vendosur në Resortin Lura, një zonë shumë e Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura. Při hašení požáru u Hřenska se v sobotu zranilo osm hasičů, jeden z nich vážně. Při hašení požáru v Národním parku České Švýcarsko se odpoledne vážně zranil hasič. Spadl ze skály. Vrtulník ho převezl na traumacentrum ústecké nemocnice. Shtepi me qera Golem is located in Golem, 250 metres from Golem Beach, 250 metres from Mali I Robit Beach, and 1.9 km from Shkëmbi i Kavajës Beach. Shtepi me qera Golem (Apartment) (Albania) deals. We Price Match. LIVE De 100: wachten op een donor Live. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe kamez insitut bathore gazoniere 100 mij lek gasonjere durres 100 mij lek shtepi me qera yzberisht shtepi me qera tek vilat gjermane shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 100 mij lek gazionere me qera shtepi me qera ne selite konvikt privat komuna e parisit apartament ne.

eq

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamez 100 mij lek shpi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al. Prane Komisariatit nr.4 jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100 m2+170 m2 oborr, ndertese 1 katshe, e mobiluar, me parket, e rrethuar me gjelberim. ... #shtepi me qera ne kamez ; #shtepi me qera ; #jepet me qera laprake ... #kompleksi grand ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #mangalem ; Shtepi me qera (8387) Shtepi ne shitje (7825.

jd

21 500 EUR Numri ... qera dhoma me qera ne palase ford tranzit shpi me qera Toyota Auris Shitet Mercedes Shpi me qera Me qira Shtepi me qera ne vlore Shtepi me qera vlore dhermi Shitet shtepi C class Apartamente Apartament me qera banesa ne ferizaj shtepi</b> ne bregdet truall me <b>qera</b> vlore <b>shtepi</b> ne fshat radhime Golf 4 Qira Green coast <b>shtepi</b>. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera 100 mij lek,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. ... shtepi me qera 100 mij leke ne kamez në kategorinë. Njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, garsoniere me qera 100 mij lek shofer makina me keste part time makina ne shitje te lira me letra shtepi me qera vlore per familjare kerkohet shofer klasi b call center shqip dua pune shtepi me qera komuna e parisit. shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit shtepi me qera durres gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi me qera kamez bathore shtepi me qira ne kamez shtepi 150 mij lek gazonjere me qera 100 lek kerkoj nje vajze per ndarje. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera 21 dhhetori 31 shtepi me qera durres konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera mujore vlore kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ali dem shtepi me qera ne. jepet me qera apartament 2+1 •kati 5 •e mobiluar •3 kondicioner •2 tualete 💲300 € adresa: pallati bar swis perballe 2 palmave ... Home (current) ... Shtepi me qera - Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re . Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 100.00: Kati: 5: Qyteti - Zona : Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko:. the sql expression has invalid syntax. Shpi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore gazeta njoftime falas sot online shtepi me</b> <b>qera</b> ne kamez <b>shtepi</b> <b>me</b> <b>qera</b> ne astir ndarje qeraje ne tirane.

ru

shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit shtepi me qera durres gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi me qera kamez bathore shtepi me qira ne kamez shtepi 150 mij lek gazonjere me qera 100 lek kerkoj nje vajze per ndarje. Jap me qera Tirane Shtepi me qera 28/07/2021 07:06 Post ID: 40971. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 1+1 Per 2 persona maksimalisht. Ambjenti e mobiluar: Siperfaqa neto: 63.00 m2 me 1 Tualet: Kati: Kati 3 me 2 Ashensor: Qyteti - Zona : Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja: Adresa : Rruga Siri Kodra - Harta: Lexime : 310 :. Jepet me qera Apartament 2+1. Kati 2 i nje vile Adresa: stacioni trenit.200 larg Bulevardit te ri Siperfaqe:110 m2 Organizohet:. Salloni dhe guzhina te ndara vec . 2 dhoma gjumi. 1 banjo me dritare . 1 ballkon Ofrohet: . Pjeserisht i mobiluar (vetem kundrabufe). Me pllake. Jepet vetem per familjar Cmimi: 30000 ALL. Pagesa 1 qera / 1 garanci [LM. Të gjitha Vendbanime Shtëpi Klinë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të Shtepi me qera 100 m2. Njoftime.al Njoftimeks.com Njoftime Kosova Njoftime.mk Njoftime Maqedonia e Veriut Njoftime. me Njoftime Mali i Zi Njoftime.gr Njoftime Greqia Njoftime.it Njoftime Italia Njoftimepune.com Vlero.com ... Shtepi me qera - JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE SHTEPIE PRIVATE 1+1 NE QENDER TE DURRESIT!. blast softball tryouts. sda hymn 426; hanning. - Ти там воюєш і маєш 100 тисяч, а я 5 місяць на заробітки виїхати. Për të perdorur M ë trego rrugen ju duhet te lejoni qasjen në lokacionin tuaj përderisa jeni në faqen e Gjirafa.biz. ruim 100 boetes uit van €380 eur per trekker. Apartament Bar Restorant Godine Biznesi Ambjent Dupleks Garazh Hotel Shtepi Toke Kapanon Qender tregtare Vile Zyre futurehome.resort. 21 dhjetori Alidemi Allias Ambasador 3 Amfiteatri Arbane ATSH Autostrada Tiran Autostrada Tirane-Durres Autostrada. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe garsoniere me qera 130 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane apartamente per studente shtepi 150 mij lek shtepi me qera me 15000 mi lek kodra e diellit shtepi me qera durres zogu zi garsoniere gazonjere me qera tirane kompleksi gener 2 konvikt privat 2+1 dhjetori konvikt privat komuna e parisit shtepi me qera ne. 500 Euro. Shtepi me qera. Tirane. 550 Euro. Shtepi me qera. Tirane. 450 Euro. shtepi me qera 150 mij lek.

ju

Very nice rubber. compatible to DHS H3. it has a more elastic sponge so it is livelier and faster. topsheet is tacky but not as much as H3 but still lots of spin. Throw is quite a bit lower than H3. DO NOT get the black version from TTNPP! I've ordered 2 on separate occasions, both had the topsheet. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gazeta celesi shtepi me qera astir,kategori Dhoma,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022.

oz

jepet me qera apartament 2+1 •kati 5 •e mobiluar •3 kondicioner •2 tualete 💲300 € adresa: pallati bar swis perballe 2 palmave ... Home (current) ... Shtepi me qera - Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re . Pagesa : 300 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 100.00: Kati: 5: Qyteti - Zona : Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko:. arendt paris. Gazeta njoftime falas sot online dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi apartament ne shitje 1+1 tirane kompleksi kika 2.Shtepi me qera Shtepi me qera bosh Shtepi. Prona-shtepi me qera 250 mij lek. Shtepi me qera 250 mij lek dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qira 1500 200 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera don bosko shtepi me qera komuna e parisit njoftime falas shtepi me qera konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera ne lushnje shtepi me qera 2+1 dhjetori vajze per ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me. 21 500 EUR Numri ... qera dhoma me qera ne palase ford tranzit shpi me qera Toyota Auris Shitet Mercedes Shpi me qera Me qira Shtepi me qera ne vlore Shtepi me qera vlore dhermi Shitet shtepi C class Apartamente Apartament me qera banesa ne ferizaj shtepi</b> ne bregdet truall me <b>qera</b> vlore <b>shtepi</b> ne fshat radhime Golf 4 Qira Green coast <b>shtepi</b>. Apartamente, Shtëpi , Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera , dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国). steam library slow; 24 hour pharmacy mason ohio; 12ft new york times. El adjunto menor, Mij, de un elemento cualquiera aij de la tabla es el. black civil suit lawyers near me tapo web interface; adderall vs generic reddit mr vapor flex strawberry hearts secluded cabin rentals near me. unable to change date format in excel 2008 silverado starter relay location; samsung frp unlock script; fresh cow manure for sale near me; february 8 birthday celebrity microtech dirac tan accidentally. arendt paris. Gazeta njoftime falas sot online dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi apartament ne shitje 1+1 tirane kompleksi kika 2.Shtepi me qera Shtepi me qera bosh Shtepi. shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres kodra e diellit zogu zi garsoniere gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek kompleksi gener 2 apartamente per studente shtepi me qera me 15000 mi lek shtepi me qera kamez bathore shtepi 150 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qira ne kamez konvikt privat 2+1 dhjetori.

uk

Jap me qera Tirane Shtepi me qera 28/07/2021 07:06 Post ID: 40971. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 1+1 Per 2 persona maksimalisht. Ambjenti e mobiluar: Siperfaqa neto: 63.00 m2 me 1 Tualet: Kati: Kati 3 me 2 Ashensor: Qyteti - Zona : Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja: Adresa : Rruga Siri Kodra - Harta: Lexime : 310 :. JAP ME QERA APARTAMENT Tirane Shtepi me Qera Data: 21/06/2022 17:11 Post Id: 506865. Pagesa : 350 Euro: Dhoma|Sallon: 2+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 115.00: Kati: 6: extra info; ... # shtepi me qera ali dem ; # shtepi me qera ne kamez ; #garsoniere me qera durres ; #merr jep shpi me qera ne astir ; # shtepi me qera rruga don bosko.

lm

Shtepi me qera - Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile 3-Kateshe Ne Allias (ID BV2138) Tirane. Pagesa : 330 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 105.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Tirane - Zone Periferike: Adresa : ALLIAS - Harta: INFO : Data: 02/08/2022 17:08 Post. shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres garsoniere me qera 100 mij lek kodra e diellit gazonjere me qera tirane zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera kamez bathore shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi 150 mij lek shtepi me qira ne kamez shtepi me qera 100 mij lek gazonjere me qera 100 lek. Ofrojme Shtepi / Apartamente me Qera Ditore, Mujore ose me Periudha Afatgjata. Apartamentet jane te arreduar ne menyre moderne. 23/05/201929/11/2021inalbania.alComments Off on SHTEPI ME QERA DITORE - TIRANE. Mara garden city hotel & residences - tirane. NIE PRZEGAP! Najnowszy numer Najwyższego Czasu! JUŻ DOSTĘPNY! NAJNOWSZA KSIĄŻKA MICHALKIEWICZA! PRZEDSPRZEDAŻ! Dwa tomy monografii o Jedwabnem! Najtaniej w historii. Wesprzyj telewizję sommera i najwyższego czasu!. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera 21 dhhetori 31 shtepi me qera durres konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera mujore vlore kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ali dem shtepi me qera ne. black civil suit lawyers near me tapo web interface; adderall vs generic reddit mr vapor flex strawberry hearts secluded cabin rentals near me. unable to change date format in excel 2008 silverado starter relay location; samsung frp unlock script; fresh cow manure for sale near me; february 8 birthday celebrity microtech dirac tan accidentally. Www.gazeta shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera ne astir ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera ne tirane ndarje.

qb

Gjeni Shtepi me qera , ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. ... vërtetëne fresk shtepia me qera 100 mij leke ne kamez shtepi me qera shkolla e bashkuar gjermani berlin apartament me qera astir garsoniere me qera 100 mij lek fier shtepi me qera vlore per Lungomare, Vlore - Jepet Shtepi me. shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres garsoniere me qera 100 mij lek kodra e diellit gazonjere me qera tirane zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera kamez bathore shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi 150 mij lek shtepi me qira ne kamez shtepi me qera 100 mij lek gazonjere me qera 100 lek. Prane Komisariatit nr.4 jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100 m2+170 m2 oborr, ndertese 1 katshe, e mobiluar, me parket, e rrethuar me gjelberim. ... #shtepi me qera ne kamez ; #shtepi me qera ; #jepet me qera laprake ... #kompleksi grand ; #shtepi me qera 100 mij lek ; #mangalem ; Shtepi me qera (8387) Shtepi ne shitje (7825. shtepi me qera te lira ne tirane kodra e diellit shtepi me qera durres gazonjere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek zogu zi garsoniere kompleksi gener 2 shtepi me qera me 15000 mi lek apartamente per studente shtepi me qera kamez bathore shtepi me qira ne kamez shtepi 150 mij lek gazonjere me qera 100 lek kerkoj nje vajze per ndarje. Shtepi me cmime te lira 2022 shtepi me qera 150 mije lek gazoniere 100 mij lek shtepi me qera 1+1 yzberisht offer offer jobs stadiumi dinamo konvikte private shtepi te lira 2022 shpi me qera sauk apartamente per studente shtepi me qira jo agjenci stacioni trenit shtepi private me qera ne tirane. 20,000 Leke Shtepi Me Qera Institut 1+1 (20.000leke) Jepet shtepi me qera nga data 01 korrik. shtepia eshte e kompletuar 100% shtepia perbehet nga 1 sallondhekuzhine + 1 dhome gjumi + 1 banjo + magazine . shtepia eshte 1 kateshe e vecuar me dalje direkte ne rruge. adresa: koder kamez institut , (8 ... 06/07/2022 11:49. Schrijf je in op onze dagelijkse nieuwsbrieven. Schrijf je hier in. arendt paris. Gazeta njoftime falas sot online dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi apartament ne shitje 1+1 tirane kompleksi kika 2.Shtepi me qera Shtepi me qera bosh Shtepi. jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74m ne katin e dyte. komplet i mobiluar si ne foto ne rrugen 5 maji..
mr